www.r10.net Küresel Isınmaya Hayır Seo Yarışması

R10 Webmaster Forumu’nun düzenlediği www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘na ben de şu adrese WordPress ile site oluşturarak katıldım. Sitem şu anda www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘nda ikinci sayfada görünüyor. Ama ilerleyen günlerde www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘nda durum ne olur bilinmez. www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘na aynı zamanda blogumdan bir sayfa ile de katılmayı düşündüm ve bu sayfayı oluşturmaya başladım.

www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması

Öncelikle www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘na katılmak için sponsorların linklerini eklemek gerekiyor. Ben www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması kurallarını direk buraya kopyalayacağım için içnde sponsor linkleri de olacak.

Ve işte www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması kuralları;

2007 yılının en iyi SEO‘cularına kendilerini ispatlamaları için fırsat sunuyoruz ve en iyi SEO‘cuyu seçmek için ikinci kez bir yarışma düzenliyoruz…

SEO yarışması nedir?
Seo kelimesi “Search Engine Optimization” cümlesinin kısaltması olup,
herhangi bir websayfasını yada sitesini istenilen bir kelimede arama motorları sonuçlarında ilk sıralarda çıkartmak için yapılan işlemler bütünüdür.
Bu yarışma sonucunda ilk sırada olan arkadaşımız 2007 yılının en iyi SEO‘cusu seçilecek ve ödüllendirilecekdir.
Amaç hem eğlenmek hemde yarışma coşkusunu yaşatacak forum etkinliğidir.

Yarışma Nasıl Olacak ?
Yarışma kelimemiz “www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması
http://www.google.com/search?hl=en&q…=Google+Search
kelimesinde google.com arama sonucunda ilk 3 sıraya çıkmak için yarışılacak. Yarışmada hile , haksızlık vs olaylar yaşanması mümkün değildir, herkes
www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması” – Google’da Ara bu linkden ilk 3 sırada çıkan siteyi rahatça gözlemleyebilir.

Yarışma Kuralları ?
1- Yarışmaya mevcut sitenizle yada sayfanızla katılabilirsiniz, yeni sayfa veya site zorunluluğu yoktur. Yarışmaya katılacak siteniz ücretsiz alan adı uzantısınada sahip olabilir. (blogcu, blogspot, 8m.net , cjb.net vs vs)
2- Yarışmaya katıldığınız sayfa veya site’de yarışma hakkında bilgilendirici yazı , yarışma banner’ı ve r10.net’ e link olmak zorundadır !.
3- Yarışma 31 Aralık 2007 saat 23.59 da sona erecektir.
4- Yarışma sonunda arama sonucunda birinci sırada r10.net veya yarışma kurallarına uymayan site bulunursa şayet, yarışmayı bir altındaki site kazanmış olur.
5- Yarışmaya sponsor olan sitelere link verme zorunluğuğu vardır.
Yarışma ödülleri neler?
1. (Birinciye) >> Trp.Com.Tr`den 1000$ HaberOdasi.Com`dan 1000 + ringofon 1000$ nakit para ödülü
2. (İkinciye) >> SonDakikaci.Com`dan HP NX 7300 Laptop + Tumlab.com 500$ nakit para ödülü
3. ( Üçüncüye) >> AdayimTv.Com`dan PlayStation 3
İlk 3`e giren yarışmacılara HaberOdasi.Com`a ait 400 sitede , 32 Radyo kanalında , 16 Tv Kanalında 1 ay boyunca reklam verme imkanı.
NeyinPesindesin.Com`dan 6 boyunca kullanabileceği özel üyelik .
R10.Net`den 1 aylık Text reklam verebilme imkanı.
Sitelerinde kullanabileceği 2007 SEO Şampiyonu ifadesi yer alan Logo.

www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘nda anlatacaklarım şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde gelişmeler olursa buradan da aktaracağım gelişmeleri. www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘nda ilk 3’e girmek ümidiyle. Herkese www.r10.net küresel ısınmaya hayır seo yarışması ‘nda başarılar.

Bir cevap yazın