Superb League – Süper Bi Lig

Başlıktan bir ligden bahsedeceğimi anlamışsınızdır. Bu sıralar çok popüler olan sosyal ağlardan birinde (friendfeed.com) toplaşam insanlar olarak başlatacağımız ligin adı Superb League, ‘Süper Bi Lig’ de eğlenceli adı (: Yaklaşık 4 ay önce Cihan Kaloğlu ve İsmail Emrah Demirayak‘ın birer takım kurmasıyla başlayan bu organizasyon yavaş yavaş büyüyor.

Peki nedir bu lig ve nasıl olacak? Şu anda 8 takımla başlayacak gibi duruyor ama taleplerle bu sayının artması mümkün. Dörderli 2 grup olacak ve gruplardan çıkan takımlar kendi aralarında tekrar karşılacak. Amacımız eğlenmek ama lige dönüştürerek de biraz rekabet katmak gerekiyor. Maçlar yüksek ihtimalle Etiler’de ve cuma günü 20.00-23.00 arası oynanacak. Henüz açık değil ama ligi superbleague.com adresinde takip edebileceksiniz. Ayrıca şu anda FriendFeed üzerinden de takip edebilirsiniz : FF Halı Saha.

Ben de şu ara bir takım kurabilirim ya da oyuncu olarak da katılabilirim, henüz net değil. Geçen haftaya kadar Düellog BB olarak oynuyorduk gerçi (: Takımımı devam ettirebilirim.

Benim İzmir’den bildiğim Barçın Spor ise takım kaptanlarına bir jest yaparak tişört yollamış. Aşağıdaki fotoğraf ise gönderdikleri tişörte ve nota ait. Teşekkürler Barçın Spor.

Bir cevap yazın