2008 Kpss tarihi belli oldu

Dün fakülteye uğradığımda arkadaşımdan duymuştum 2008 Kpss sınavının 28-29 Haziran tarihlerinde olacağını. Henüz Kpss’ye çalışmaya başlayamadım ama en yakın zamanda başlayacağım hem de peşini bırakmadan. Hedefimi de 90 olarak belirliyor ve buraya yazıyorum.

Erdal da hedef büyütmüş bu yıl : ) Herkes hakkında hayırlısı neyse o olsun. Bu yıl sonunda Google’dan iş teklifi gelecekse (4.000 Ytl maaş, sigorta, yemek, araba, arabaya benzin, ev kirası) ki rüyamda gördüm; o zaman sınavdan 90 almasam da olur. Ya da alsam mı? Varsın dursun bir yerde. Nasıl olsa tercih yapmam o zaman. Kimseyi de etkilemez aldığım puan. Tamam tamam çok uzatmıyorum. Son kararım mı? 2008 Kpss sonucum : 90 puan.

9 Comment

 1. cihan says:

  Google akıllı seçimler yapar uğur sen merak etme. Gidipte seni işe almayıp microsoft’a destek verecek değiller ya :P

 2. İki taraf için de hayırlı olsun diyebiliriz o zaman :D

 3. Hüseyin says:

  90 süper puan, biraz zor, inşallah alırız.. google’ı düşünme bence :) kpss’ye yoğunlaşmak lazım artık.. tarihlerde belli oldu.. çok konu var.. çalışmaya başla..

 4. Çalışmaya başladım Hüseyin. Şu an önümde coğrafya açık. Her şey ezber ama burada. Tüm dağlari tüm platolar ezberlenmezki kardeşim :)

 5. can says:

  dayının unutmadan hatırlatmak ıstedım banada basvuru tarıhını hatırlatırsan sevinirim. kendine iyi bak

 6. nejla says:

  şimdi sınav tarihi ne zaman arkadaşlar

 7. os says:

  İyi sınav tarihi açıklandı da başvurular ne zaman yapılıyor? Ben ilk kez gireceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Ali KARA says:

  Valla yeni başladıysan zor gibi, Yani eğitim bilimleri flanda varsa önünde epey zor. Bende daha başlamadım ama ne olcak bakalım, dediğin gibi hayırlısı :)

 9. Bıraktım çalışmayı :) Öğretmen olmaktan vazgeçtim, başka planlarım var…

Bir cevap yazın