Yaz Okulunda Dersler Başladı

Evet bugün öğleden sonra saat 2 civarlarında ders programını öğrenmek için fakülteye gittim. Saat 15:30’da dersim görünüyordu. Dersi bekledim. Saat 17:00’a kadar dersim sürdü. Yaz moduna girdiğim için derste çok uykum geldi. Uyumamak için kendimi zor tuttum.

Mersin Üniversitesi’nde de çan sistemi varmış. Ama Ege’deki gibi alt baraj yok çok şükür. Bu okulda üst baraj olmamasını anlarım ama alt barajı olan bir okulda neden üst baraj yoktur bunu anlamam. Kimse de anlatamaz sanırım. Ne Ege Üniversitesi rektörü, ne de Eğitim Fakültesi dekanı. Yeterince açık konuşuyorum sanırım. Umarım burada geçerim bu biyoloji dersini de Ege’de programda olmayan bir dersi almak zorunda kalmam.

3 Comment

  1. Emel says:

    Ayrıca umarız ki Ege’deki çan sistemi yüzünden 4.sınıfta ders tekrarı yapmak zorunda kalmayız…

  2. Aydın says:

    Evet çan sisteminin son sınıfta çok sorun çıkaracağını düşünüyorum. Şimdiye kadar bi şekilde telafi ettik ama son sınıfta yüksek not aldığım bi dersten kalıpta okulum uzarsa ne yaparım diye düşünüyorum. Baya bi günaha gireceğim kesin…

  3. JaMaL says:

    Allahtan tezi çana sokmayacaklar. yapmasalardı bir çok kişinin canı kesin yanardı. Aydın biz günaha girmeden bunların bir şey yapacağı yok zaten.

Bir cevap yazın