Turkcell Nar Kampanyası

Sevgili celocanlar nar kampanyasını tekrar başlatmış. Turkcell’in yeni nar kampanyası 14 Şubat’tan itibaren 3 ay boyunca devam edecek. Bugün Hüseyin’den duydum ve ekleyeyim dedim. Hüseyin tutarsız blog’unda kampanyanın detaylarına yer vermiş. Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz ve kampanya koşulları aşağıda yer almaktadır.

Hazır Kartlılar! 14 Şubat-14 Mayıs arasında AD SOYAD yazın, 6666’ya gönderin, onay mesajını aldıktan sonra yüklediğiniz 100 kontöre 100, 250 kontöre 500 kontör hediye kazanın, tüm Turkcell’lilerle uzun uzun konuşun.

Birfiyat tarifesinde 250 ve üzeri kontör yüklemelerde 250 bedava kontör kazanılır

Kampanya Koşulları
Kampanyaya katılmak için ilk olarak adınızı soyadınızı yazıp 6666’ya göndermeniz ve onay mesajını aldıktan sonra kontör yüklemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava kontörlerinizi kayıt olduktan sonraki yüklemelerinizde kazanırsınız. Bedava kontörleriniz hesabınıza yüklendiğinde size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.Kayıt olduktan sonra sadece 1 kere değil, her 100 kontör yüklemenizde 100, her 250 kontör ve üzeri yüklemenizde 500 kontör kazanırsınız. Kampanyadan yararlanmak için sadece bir kez 6666’ya mesaj göndermeniz yeterlidir.

Notlar

 • Kazanılan bedava kontörler sadece Turkcell’lilerle yapılan konuşmalarda geçerlidir. Bedava kontörler göndereceğiniz SMS’ler için geçerli değildir.
 • Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra teklifin geçerlilik süresi 30 gündür.
 • Kazandığınız kontörler yurt dışı aramalarınızda geçerli değildir.
 • Kazandığınız kontörlerin geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün sonunda kazandığınız kontörlerin kullanılmayan kısmı hesabınızdan silinir.
 • Her yüklemenizde 30 günlük kullanım süreniz tekrar başlar. Ne kadar sık yüklerseniz, kazandığınız kontörler daha uzun süre geçerli olur.
 • Kampanya bireysel Hazır Kart kullanıcıları için geçerlidir.
 • Turkcell, kampanya tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Daha fazla bilgi istiyorsanız sizi Hüseyin’in blog’una alalım : Turkcell Nar Kampanyası.

62 Comment

 1. gamze says:

  Ben kampanyaya kayıt oldum ama kontör yüklemedim şuan hattımda 0 kontör var yüklediğim zaman hattımda 0 kontör mü kalacak yoksa o 100 kontör durup kazandığım 100 kontörlemi turkcellilerle konuşacağım

 2. Hattınızda kendi yüklediğiniz 100 kontör kalacak. Turkcell nar kampanyasından kazandığınız kontörleri harcamaya başlayacaksınız. Eğer bitiremezseniz bir ay içinde boşa gitmiş olacak.

 3. Ozge says:

  telefonum başkasının üzerine o kişinin mi adını yazacağım yoksa kendi adımımı???

 4. Kendi adınızı yazacaksınız.

 5. özge says:

  bi de bise örenmek istiorm nar kampanyasını yapınca 100 kntr ykleynce kntrümüz gidiyormu?

 6. Nereye gidiyor mu anlamadım?

 7. umut says:

  uğur hocam bu nar kampanyasına üye olmak kaç kontör bide kampüscelliyiz gelen hediye kontörlerimiz bittikten sonra yine 10 dksı 1 kontöre konuşabilecekmiyiz

 8. furkan says:

  yaa benn üye oldum ama kac kontürümüz kaldıgını nasıl ögrencez

 9. ceyda says:

  ben nara üye oldum 100 kntr geldi fakat 88 kontorüm vardı hiç kullanmadım 2 saat snra bir baktım 33 kontorum kaldı bu nasıl oldu???eğer nar kampanyasıyla ilgili değilsede neyapmalıyım beni bilgilendirirmisiniz?

 10. Umut 10 dakikası 1 kontör sabit kalıyor diye biliyorum. Yüklediğimiz 100 kontör yüklediğinizde 100 kontör kazanıyorsunuz. Nar kampanyasına üye olmak için ekstra kontör harcamıyorsunuz.

  Ceyda bir yerleri aramışsındır kesin. Bunun kampanya ile alakası yok yani. Belki bir yerlere abone olmuşsundur. Çalarken dinlet falan olabilir. Kendinden eminsen ve kullanmadım diyorsan Turkcell müşteri hizmetlerini (444 0 535) aramalısın.

 11. muhammet deniz says:

  ya ben de yolladım ama hediye kontör mesajı gelmedi yanlışta yaptığımı düşünmüyorum

 12. ahmet says:

  nar kampanyasına katıldım 100 kontör yüklendi hediye köntörde gelidi önce hediye köntör mü gidiyor acaba yoksa kendi kontörümüz mü

 13. Öncelikle nar kampanyasından kazandığınız kontörleri harcıyorsunuz.

  Hediye kontör mesajı biraz geç gelebiliyor. Biraz sabretmelisiniz. Eğer 24 saat içinde gelmezse siz de 444 0 535’i aramalısınız.

 14. doğukan says:

  Ben de bir şey soracağım. Acaba nar kampanyasından yüklediğimiz kontörlerden transfer yapabiliyor muyuz?

 15. Doğukan hediye kontörleri transfer edemiyorsun maalesef.

 16. hande says:

  Ya hala anlamadığım şey 100 kontörüm gidecek mi gitmeyecek mi? Ayrıca kazandığım 100 kontörü sadece konuşarak mı harcayacağım?

 17. ayten says:

  Merhaba ben nar kampanyasından yararlanmak için 6666 ya mesaj gönderdim. Tam olarak bilgi sahibi olmadığımdan mesajı kontörü yükledikten sonra gönderdim. Tabi hediye gelmedi, bende hep yazıp hepimiz tarifesine katıldım. Bir süre sonra bedavam geldi ama telefonumda 16 kontörüm kalmıştı.Bu nasıl oluyor? Kontörlerimi geri alabilir miyim. Sizden ricam biraz daha ayrıntılı bilgi vermeniz! Çevremde birçok arkadaşımın başına geldi. Hediye gelecek diye beklerken kontörlerimizden oluyoruz. Haksızlık olmasın lütfen!!!!…..Lütfen mesajıma cevap yazın!

 18. deniz20049 says:

  Nasıl iptal edebiliyoruz biliyor musunuz? Sölerseniz çok sevinirim. Kolay gelsin.

 19. Hande, 100 kontörünüz gitmeyecek sadece yükleme yapmanız yeterli. 100 kontörünüz gitse mantığı kalmaz zaten. Düşünsenize 100 kontöre karşılık olarak 1 ayda bitirmeniz gereken 100 kontör hediye verildiğini. Çok saçma olurdu değil mi? Ayrıca yukarıda Turkcell Nar Kampanyası notlarının birincisinde şöyle yazıyor;
  “Kazanılan bedava kontörler sadece Turkcell’lilerle yapılan konuşmalarda geçerlidir. Bedava kontörler göndereceğiniz SMS’ler için geçerli değildir.” Lütfen biraz daha dikkatli okuyup soralım sorularımızı.

  Ayten, ben de senin gibi 100 kontör yükledikten sonra kayıt yazıp göndermiştim. Bana hediye 100 kontör geldi. Kontörü yükledikten yaklaşık 15 dakika sonra yolladım ve o arada hiç kontör harcamadım. Kampanya mesajı gelmeden herhangi bir yeri kampanya kontörleri ile arayamazsınız. Yani giden kontör gitmiştir onlar geri gelmez.

  Deniz, iptal için en sağlam yol müşteri hizmetlerini aramak.

 20. kralım says:

  Merhaba. Bu nar ne biçim şey? 100 kontör yükledim 100 kontör geldi ama benim kendi yüklediğim 100 kontörün 50’sini aldılar. Böyle olacağını hiç söylemediler.

 21. Merhaba,
  Turkcell’in nar kampanyasında 50 kontörünüzün azalması gibi bir ihtimali yok. Eğer kontörünüz azaldıysa müşteri hizmetlerini aramalısınız. Kesin başka bir nedenden dolayı azalmıştır ya da yanlışınız var.

 22. hatice says:

  merhaba,
  şimdi ben bu nardan aldım.ama normalde tüm aramalarımda dakikası 2 kontör.aldığım hediye 100 kontördende konuşurken dakikası 2 kontör mü olacak?

 23. şimdi biz nar’a üye olduk ya kontorde yükledik kaç kontor kaldığını nasıl anlayacaz?lütfeen cevap yazıın!!!

 24. merve kutlu says:

  Merhabaa,ben canımın üçü tarifesine kayıtlıyım. nara kayıt olup 100 kontör yükledim. şimdi ben canımınüçü için mesaj gönderdiğimde 25 kontörüm yüklediğim köntörden mi düşülecek yoksa hediye kontörlerden mi?

 25. Hatice öyle olmuyor. Standart turkcell tarifesinden hesaplanıyor.

  Arzu Kaplan, *123*4# ile kalan hediye kontörünü öğrenebilirsin.

  Merve, sanırım yüklediğin kontörlerden düşer.

 26. Ya ben kayıt oldum. Kontör de yükledim. Hala onay mesajı gelmedi!!!!

 27. murat says:

  Ben dün 100 kontör yükledim. Yalnız bugün nar kampanyasına kayıt oldum ancak hediye kontörüm gelmedi. Ne zaman gelir?

 28. Bilemiyorum ne zaman gelir.

 29. azra erkan says:

  merhaba nar kampanyasına üye olduktan sonra onay mesajı gelmeden arama yapsam hediye kontörüm daha sonra gelirmi?

 30. zuzu says:

  gnctrkcll kayıtlıyım. 120 kontorüm vardı. mesaj gelince atladım (daha öncede almıştım aynısından)6666 ya mesaj yolladım. nar yazınca pek hoşuma gitmedi. bu arada kontörlerimin süresi dolmuş arama yapamıyorum. kontör yüklediğim zaman 100 kontör daha gelecek ben sadece 30 gün içerisindegelen hediye kontörlerimi kullanacam hepsi birdenmi bitecek. pek anlamadım da.daha öncede 200 mesaj sadece gnctrkcll ile mesaj vardı. onun gibimi….

 31. Hediye kontür gelince mesaj la bildirilecek ondan sonra 30 gün boyunca turkcell liler le görüşme yaparsanız hediye kontürler den harcanıcak.

 32. tolga says:

  ya ben mesajı kontörü yükledikten sonra gönderdim hediye kontür gelirmi acaba

 33. saynur says:

  iyi günler bn nar üye oldum sonra kntrü yükledim nardan 100 kntr geldi ama turkcellilerle konuşuyorum ama nardan düşmüyor benim kntrümden düşüyor cvp lütfen..

 34. gnctrkcll says:

  ben nara üye oldum
  bilgilendirme mesajı geldi
  sonra kontör yükledim
  bilgilendirme mesajı yine geldi
  ama şimdi nar kontörüne bakıyorum 0(sıfır) diyor daha sonramı geliyor yüklendi diye mesaj onu anlamadım

  çabuk cevap yazarsanız çok sevinirim

 35. nazlı says:

  yaaa.ben 250 kontur yükledim.500 nar kontur geldi ben onu nasıl harciyicam.normal konturum gidiyo.:(

 36. ayşe says:

  merhaba ben ad soyad yazıp gönderdim 1 kere 100 kontor yükledim 100 kontor hediye kazandım sonra 100 kontor yükledim ama 100 kontor gelmedi 1 defa üye oldum 1 defa dahamı üye olmak lazımdı acaba?

 37. eyLem says:

  Ben nar kampanyasına üye oldum. Ama aradan 1 ay geçtimi tam bilemiyorum şimdi kontör yüklesem nar üyeliğim hala etkin midir ? yani aradan zaman geçmesine rağmen kontör yüklediğimde 100 hediye kontörüm gelir mi?

 38. mehmet says:

  beyler artık nar kampanyası bitmiş kontorler gelmez ben ekledim ama gelmedi kampaya bitti diye bir mesaj geldi

 39. mehmet says:

  nar kampanyası bitmiş kontörler gelmeyebilir

 40. burak says:

  gerçektende bitmiş tüh kaçırdık yaaaaaaaaaaaa

 41. ugur says:

  Turkcell, kampanya tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.

  kampanyaya fazla talep oldu ve bu işlerine gelmedi demek ki :=))

 42. kral says:

  kardesim bu nasıl iştir anlamadım nasıl türkcell siniz avea wodafone cok cazip siz ise kendi aramızda konusmamızda bile kazık atıyorsunuz nar kanpanyası dediniz yaptık bu kezde kontorler gelmedi madem vermeyeceksiniz bu kontörleri inasnları kandırmayın tamammı

 43. AYŞENUR says:

  Turkcell nar’a üye olduktan sonra 100 kontör yükledim ama bedava kontörlerim gelmedi kampüscell’e abone olmamla bir ilgisi olabilir mi?Lütfen cvp

 44. OGÜN says:

  merhaba ben nar kontöre 100 kontör yüklemeden önce kayıt oldum daha sonra 100 hediye kontör kısa mesajla bildirilecek şeklinde mesaj geldi daha sonra mesaj gelmedi ve benim şu anda kendi yüklediğim kontörler gidiyor ne yapabilirim *123*4kare ye sorduğumda size özel kampanyamızdan kalan kontör 100 yazıyor ama kullanamıyorum

 45. Kontörü ne zaman yüklediniz? Turkcell nar kampanyasını bitirdi çünkü.

 46. hamide samsa says:

  nardan 157 kntrm var 2gün sonra bir ay olacak tekrar yüklersem günü uzarmı bilgilendirirseniz sevinirim tşkrlr

 47. leyla says:

  ya ben canımn üçü tarifesindeyim bu canımın üçü kampanyasının son günü falan varmı süre bittimi yani çünkü gnderiyorum olmuyo 3no yazdım numaraları yazdım olmadı hiç cvp gelmedi yardımcı olun kafayı yicem yaaaaaa noluuuuryardım edin

 48. naz says:

  ya ben nara üye oldum ilk seferde 100 kntr yükledim 100 bedava kntrm de geldi kullandım.geçen hafta yeniden 100 kntr ykledm ama ne konbarama 20 kntrm geldi , ne nardan gelen 100 kntrm. 444 0 535 i aradım sürekli telesekreter var kmseyle konuşulmuo napablrm ?? :S

 49. sami says:

  mrb ben sami bende türkcelliyim şuan 4e gidiyorum acaba kampüscelli olabilirmiyim?

 50. elif says:

  yeni 100 kontör yükledim ama 20 tane konbarama gelmedii neden olabilir? acaba 2 gün oldu kntr yükleyeli?

 51. gülşen says:

  bu ne ya gerekli olan şeyleri yazın öğrenci belgesi varmı mesela olmasa olmuyomu yada kimlik felan ne bilim işte telefondan neden üte olunmuyo belli bi kontör karşılığı ya
  onun gibi şeyler işte biri açıklama yapsın herkes aynı şeyi yazıyo şu oluyo bu oluyo die bana olmak için ne lazım onu istiorum şimdiden teşekür ederim cevaplayanlara :) :)P

 52. gülşen says:

  leylacım o kadare çok zoru soruyolar ki senin benim sorularımıza cevaplamak için sıra gelmiyo daha ayrıntılı sayfalar olsa çok güsel olucak ya herkes aynı şeyleri yazıp duruyo bu ne ama ya

 53. ozan says:

  birfiyat tarifesindeyim kampanyadan faydalanarak ayda en çok kaç kez 250 yükleyebilirim bilen var mı çok önemli.

 54. sezer says:

  abicim kampuscell bu kaöpayadan yararlanabiliomu?

 55. derya says:

  ya bende babalar gününe özel 10bin sms kampanyası için sms yazdm numarayı yazdm 2180e gönderdm gitti dedi ama babamın telefonunda bedava mesaj falan yok ama benm kontörler gitti ne yapabilirim?

 56. bu kmpanya bitivek nasıl sms yapabilirim…

 57. emine says:

  nar kamyasını iptal etmek istiyom nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

 58. ... says:

  yha turkcell kampucelli olmayı nasıl iptal edeceğim..??

 59. ... says:

  yha turkcell i oLmayı nasıL iptaL edeceqim..??

 60. pınar says:

  yha bn 100 kontür aldm yükledim sonra aylık 100 yazdm 2222ye gnderdm birine sms attğmda aylık 100 den şu kadar kaldı die mesaj gelioo şimdi gönderdğim mesajlar 100 kntürden gdio muu bi de klan kntürüme baktğmda 3.40 yazıo

 61. gaye says:

  ya ben nar yazıp 7777 ye gonderdım 100 kontor geldı ama kullanamıyorum nasıl kullanıcam?

Bir cevap yazın