Ttnet Saçmalığı

Yaklaşık 2 ay önce Ttnet’in online başvurusu kampanyasıyla birlikte evime internet başvurusunda bulundum. Bu şekilde başvuru yapmamın nedeni hat sahibi babamı bayiye kadar yormamaktı. Üstelik 2 Gb flash disk hediye edilecekti.

İnternet başvurusu yaptıktan 4-5 gün sonra Ttnet görevlisi beni aradı ve hat sahibinin merkez şubelerine gelip imza atması gerektiğini söyledi. Zaten 4-5 gün internetsiz kaldığım için ve daha fazla uzamasın diye babamı aradım ve şubeye gitmesi gerektiğini söyledim. Babam gitmiş ve gerekli evrakları imzalamış ve 2 Gb belleği de vermeden göndermişler babamı. Ardından 2. gün internet bağlanmıştı fakat ortalıkta hediye edilecek olan bellek yoktu. Belki kargo ile yollarlar diye bir süre bekledim. Geçenlerde 4440375’i arayarak durumu bildirdim ve bana belleği alabilmek için hat sahibinin Mersin merkez telekoma gitmesi gerektiğini söylediler. Sinirle telefonu kapattım.

Hem internet üzerinden internet başvurusu yapıyorum ve bunun için beni ayaklarına çağırıyorlar artı verecekleri hediyeyi vermedikleri için tekrar ayaklarına çağırıyorlar. Bana göre bu saçmalıktan başka bir şey değil. Bellek için merkeze gider miyim bilmiyorum ama bu resmen saçmalık, başka bir şey değil. Kınıyorum.

6 Comment

 1. yassi says:

  Eğer herhangi bir kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, sözleşme ve başvuru formuna ek olarak, kampanyalı ürün(modem v.b.) ve taahhütname, başvuru formunda bildirdiğiniz adrese kargo veya TTNET yetkilisi tarafından ulaştırılacaktır.

  diyor web sitesinde ama..

 2. Evet öyle yazıyor, hatta sözleşmeyi de eve getirip imzalattırmaları gerekiyor ama gerçekte böyle bir şey yapmadılar. İnternet üzerinden başvuru yalan oldu yani. Geç bağlanan internet yanımıza kar kaldı.

 3. Peki şu an gündem de olan %50 indirim kampanyası? Gayet bilinçsizce yapıyorlar bence kampanyaları ama tek el olmanın verdiği güç sağ olsun.

 4. Evet o da çok saçma. O kadar reklamları dönüyor ilk iki ay %50 indirimliymiş. VDSL gelmeden önce son kez kazıklayalım diyorlar sanırım.

 5. esraycr says:

  Benim de dilim yanmıştı zamanın da ttnetten.. açıkcası memnun kalmamıştım.Fakat ne yaparsın, koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi deniliyor :)

 6. erhan says:

  su kampanyam bıtsın hemen kapattıracam bende bu neya mılletı dolandırmanın bı yolunu bulunca hıc affetmıyorlar saman altından lanet olsun bunlara..

Bir cevap yazın