Kurban Bayramı Mesajı

Bu yazıyı ancak bayramın 4. günü yazabildiğim için kusura bakmayın. Tüm okurların kurban bayramını kutlarım. Geçen hafta cumartesi günü kurban bayramını geçirmek üzere Mersin’e gittim ve biraz önce de İzmir’e tekrar döndüm. Bu kısa tatilde günler yeğenimi sevmekle geçti. Çok tatlı kerata : ) Bayramın 1. günü kurban pazarına kurban almaya gittik ve kurbanımızı da orada kestirdik. Ardından eve geçince bizi kurban etlerini düzenleme işi bekliyordu. Abilerimle (Mehmet, Dinçer) ellerimize bıçakları aldık ve başladık kurban etini parçalamaya. İlk günün büyük çoğunluğu bu işleri yaparak geçti.

Kurban bayramının 2. günü sıradan bayram günüydü. Gelen giden misafirler oldu. Biz Adana’ya amcamları ziyarete gittik. Aynı gece Antik Bar’a Alper‘i dinlemeye gittik. Bu adam izleyicilerini eğlendirmeyi biliyor. 2 şişe viskiyi içmemizin ardından herkesin kafası iyiydi. Allahtan yengemler arabayı kullanacak birileri olsun diye içmemişlerdi. Çok güzel bir gece geçirdik.

Bayramın 3. günü normal olarak uyumakla geçti. Akşam 7’de İzmir otobüsüne bindim ve İzmir’e geldim. Şimdilik buralardayım. Uzak kaldığım bu süre içinde sitemin ziyaretçilerinde ciddi bir düşüş olmuş. Nedenini henüz çözemedim. Ama tekrar yükseltmek boynumun borcu : P

Bir cevap yazın