Gitme Vakti

Edebiyat ve fotoğraf bloglarını elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Bugün hem yazı, şiir hem de fotoğraf bulunan bir blog ile karşılaştım. Adı Gitme Vakti. Bu güzel blog adının nereden geldiğini Mustafa Öztürk açıklamış. Hatta blog ismini beraber koydukları arkadaşı ile de ayrılmış. İkisinden biri ya da ikisi de gitmiş işte. Gitme vakti gelmiş yani.

Bugünden itibaren RSS listeme ekledim bu güzel blogu. İlginizi çeker belki diye sizinle de paylaşmak istedim. Eğer siz de şiir, yazı ya da fotoğraflarınızı Gitme Vakti’nde paylaşmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Blogumda paylaştığım şiirlerimi okumak için tıklayınız : Uğur Samsa şiirleri.

2 Comment

  1. Çok teşekkür ederim yazı için. :)Sizin de şiirlerinizi görmek isteriz blogumuzda.. :)

  2. Ben zaten yeterince gerginim … Birde sen germe !… Herkes hata yapabilir be bal … Yapma böyle, hadi gülümse bi kerecik ; kocaman gülümse özledim çünkü … Olmadı değilmi … Hayır olmadı … Dediğin gibi olsun , Bende sana kocaman bir hoşçakal diyorum ellerim dudaklarımda bir sürü öpücüklerle … Sanki sabah gidip akşam dönecekmişsin gibi … Geldiğinde kocaman bir merhaba diyeceğim … Söz veriyorum … Beni düşünme … İyiyim ben … Bilirsin zaten beni ne kadar dikkat et desen de asla etmem kendime … Dedim ya sen tanırsın beni … Yine Senden gizli gizli sigara merasimleri gerçekleştiriyorum … Anca o paklar bizi … Neyse dedim ya ben böyleyim işte … Yarın depresyona girmeyi planlıyorum izninle … Sigaraya da zam gelmiş … Çok konuştum ben yine … Seni özledim sadece … Hoşçakal bal … Yada benimle kal … Saçmaydı biliyorum … Nasıl istersen öyle kal … Tesadüfen bir yerlerde karşılaşmak dileği ile … Gönlümün Gülüne İyi Bak …

Bir cevap yazın