Defacto’da Kış İndirimi

Defacto’da kış indirimi var sakın gitmeyin (: Sonra benim gibi elinizde poşetlerle dönersiniz ve bu kriz döneminde diğerleri gibi paranızı cebinizde tutamazsınız. Aslında kriz dönemini atlatmamıza yardımcı olacak bir davranış da toplum olarak hepimizin parayı saklamak yerine harcaması. Cidden. Böylelikle para ortalıkta p*ç olacak ve bu durumdan da herkes memnun olacak. Ne diyordum nereye geldim (:

Bayramı geride bıraktık ve birçok giyim firmasında olduğu gibi Defacto’da da ürünler indirime girdi. Dün Defacto’da çalışan arkadaşımın yanına gittim ve giyecek birkaç şey istediğimi söyledim. Namussuz çok iyi satıcı olunca 12 parça ürün alarak Defacto’dan ayrıldım. Unutmadan bu indirim henüz ilk indirim. Genelde ürünlerde %25 civarlarında. Gittikçe düşer artık. Eğer giyime ihtiyacınız varsa kesinlikle Defacto’ya uğrayın. Benim çok hoşuma gitti modelleri, siz de kendinize uygun birşeyler bulursunuz elbet. İyi alışverişler (:

1 Comment

  1. Daha önce buradan v yaka kazak almıştım herhangi bir sorun ile karşılaşmadım çok şükür. Ellerde poşet durumu bende de bazen oluyor yeni ne var diye girdiğim mağazadan elimde 2-3 poşetle çıkabiliyorum ki çoğu zaman bu durumda aldığım ürünler daha sonra hiç hoşuma gitmiyor.

Bir cevap yazın