Blogdaki Değişiklikler

Dün ve bugün blogumda biraz değişiklik yaptım. Blog dört sütundan oluşuyordu. Bunu üç sutüna indirdim ve üçüncü sütünün genişliğini artırdım. Bu şekilde daha hoş bir görünümü olduğunu düşünüyorum.

İkinci sütunda da değişiklikler yaptım. Bunlardan birisi ilk bakışta dikkatinizi çekecek olan bağlantı kutusu. Daha önce sitemde takip ettiğim ve desteklediğim siteleri text link şeklinde verirken artık logolarını ekleyeceğim. Bağlantı kutusunu ilk başlatan Sesebian oldu : Bloglar için Bağlantı Kutuları.

Daha önce üçüncü sütunda bulunan Extreme Tracking (ziyaretçi bilgileri servisi) logosunu da bağlantı kutusunun hemen altına aldım.

Bloglama reklam şebekesini duymuşsunuzdur. Bloglara reklam bulmak için çalışan bir platform. Artık ben de bu platforumdayım. İkinci sutünda tavsiyelerin hemen altında bloglama reklam şebekesinin reklamlarını görebilirsiniz. Bu günlerde değişikliklere devam etmeyi düşünüyorum.

Bakalım önümüzdeki günlerde neleri değiştireceğim!!!

3 Comment

  1. neXus says:

    bloglamayı dün duydum sanırım suan reklam veren bulma aşamasında, umarım işe yarar.. bağlantı kutusu güzel ama flashta olması kötü, Sesebian gibi javascript kullanarak yaptığının aynısını yapsan backlink açısından daha iyi olur..

  2. turanyum says:

    niçin benim de bu kutulardan yok oradaaaaa, soruyorum, çabuk cevap verilsin! (:

  3. JaMaL says:

    Turan’cım kare şeklinde olan resim ya da grafik yollarsan, ekleyeyim :=)

Bir cevap yazın