Atasay Pırlanta Reklamı

Atasay anneler günü için çektiği reklamı izlediniz mi bilmiyorum? Eğer izlemediyseniz sizi buraya alim. Bence reklam yerini bulmuş ve çok etkili olmuş. Cebinde 5 kuruş olmasa bile insanın alası geliyor : ) Ayrıca hemen ardından peşin fiyatına 12 taksit ve vade farklı 36 ay taksit seçeneğinin söylenmesi pırlanta almaya gitmek için bir diğer etken.Artı çocuğun konuşmaları insanı derinden etkiliyor. Bütün bunları birleştirdiğimizde, “Atasay şu günlerde baya pırlanta satacak” sonucu ortaya çıkıyor.

5 Comment

 1. […] de burada atasay’ın reklamı hakkında bişiler yazmıştım. gerçekten etkili bir reklam. […]

 2. hiich says:

  nedir bu bayanların pırlanta merakı.bir pırlantam olsunda ne olursa olsun …gerekirse sevgilim ,eşim genel ihtiyaçlarından kessin ama bi pırlantam olsun.olmadı çocuğu yollıyayımda duygu sömürüsü yapsın…
  bana iyice zıvanadan çıkmış bir olay gibi geliyor pırlanta ..lütfen arkadaşlar bu reklamlara kanmayın pırlanta falanda almayın.çocuk dediğinin parası olmaz ve bahçeden (bulursa!) çiçek toplar gelir annesine bide öpücük ooh daa ne olsun:)
  saygılarımla…

 3. Sheva says:

  Valla ben kanlı elması izledikten sonra bunları alanlara hayretle bakıyorum..Amerikada film çıktıktan sonra satışların baya bi azaldığı hatta holywoodun kale alınmayan aktörü leanodroyu bile oscarlık göstermişti film..Film elmasların elde elde edilirken insanoğlu için! nelere sebep olacağını anlatıyordu..
  Bu işin beşiği ingiltere olduğunu gösteriyordu film..
  Hediye ise düşünmek yeter diyelim sadece gönlümüzden ne koparsa :P

 4. vallahi bu bayanların elmas merakı öldürecek biz erkekleri. cebimizdeki para kimsenin umrunda değil..

  sevgiler.

 5. aytac says:

  ama işte bayanların kalbine giden yol oluyor bazen…

Bir cevap yazın