14 Haziran 2009 Babalar Günü Değil

İlginç bir başlık olduğunun farkındayım ama gerçekten öyle. Genel olarak 13-14-15 haziran tarihlerinde Babalar Günü’nü kutladığımız için birçok kişi yarını 14 Haziran 2009‘u Babalar Günü olarak düşünüyor. Hatta birçok kişi hediyesi aldı, verdi bile. Onlar haftaya da kutlarlar artık (:

14 Haziran 2009 ÖSS var, ona bir şey diyemem ama Babalar Günü yok (: Babalar Günü bu yıl 21 Haziran 2009 tarihinde kutlanıyor, doğum günümden bir gün önce!

12 Comment

 1. Volkan says:

  neden ki haziranın 2. pazarı değil mi? yoksa 2. müydü?

 2. Yorumunu yirim senin ben :) 2. pazarı değil 2.üncü pazarı :)

 3. burcu tatoğlu says:

  yani uğur insan daha önce sölşer valla rezil oldum:D

 4. ezel says:

  hahaha…3.üncüydü.babalar günü gerçektende haziran ayının 3.üncü pazar günüdür.3. pazar ise bu yıl 21 hazirandır.anneler günü ise 2.inci pazardır.karıştırmayalım arkadaşlar:-))

 5. cns says:

  :) muaaa

 6. Eser says:

  Harbıden cok saol sımdı kutluodum :D

 7. Furkan UNUTUR says:

  Yahu bende babalar günü diye duydum herkesten dedim birde internete bakayım… Bir de baktım ki Haziran ayının 3. Pazarıymıs…. Çok teşekkürler =)

 8. Elif says:

  Uğur’cum keşke bu yazıyı daha erken yazsaydın. Ayın 14 ü pazar günü dışarıda gezinirken mağazaların camlarında babalar günü indirimlerini gördüm hemen babamı arayıp kutlayayım dedim. Aradım işte konuştuk, kutladım daha telefonu kapatmamıştım ki bir başka bir afişte 21 Haziran babalar günü yazıyordu :( hemen babama bu kutlamayı unutalım bir hafta erken oldu dedim ama babam şunu söyledi ” Madem bir hafta vaktin var hediyemi de ona göre seçersin. “

 9. ehehe süpermiş babanın cevabı :) Peki hediye konusunda etkili oldu mu bu cümle?

 10. Elif says:

  Olmaz mı? Kutlayıp geçecektim ama şimdi hediye alıp gitmem gerekiyor. Beklediğini açıkça ifade etmiş oldu:)

 11. Bizim bu olaydan çıkaracağımız sonuç ne peki? ugursamsa.com’u RSS okuyucuyu vs. beklemeden, açılış sayfası yaparak takip etmek:)

 12. ßir gün bahçede otuyoruz, akrabalar babalar gunun kutlu olsun dedi, kutladınmı sen diye geyik yaptılar. E ben ne diyim şimdi :S sinir nerden uydurup cıkarıyorlar anlamıs degılım..

Bir cevap yazın